Ta strona nie jest w w żaden sposób związana z firmą Space Exploration Technologies Corporation. Oficjalna strona firmy SpaceX to spacex.com. This website is not associated with Space Exploration Technologies Corporation in any way. If you are looking for official SpaceX website, please visit spacex.com. Formularz kontaktowy Imię i nazwisko E-mail Wiadomość Jeśli …

Kontakt

Aktualizacja: niedziela, 11 października 2020 20:30 (edytuj)
Ta strona nie jest w w żaden sposób związana z firmą Space Exploration Technologies Corporation. Oficjalna strona firmy SpaceX to spacex.com.
This website is not associated with Space Exploration Technologies Corporation in any way. If you are looking for official SpaceX website, please visit spacex.com.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz uwagi lub pytania odnośnie któregoś z artykułów:

  • Skorzystaj z powyższego formularza kontaktowego.

  • Możesz zostawić komentarz pod tym konkretnym artykułem, którego sprawa dotyczy.

W sprawach technicznych, związanych z działaniem strony, prosimy kontaktować się poprzez formularz.


Redakcja SpaceX.com.pl
POW 25/220
90-248 Łódź

Informacje o polityce prywatności

SpaceX.com.pl szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacje o użytkowniku zbierane podczas odwiedzin oraz dane osobowe podawane podczas kontaktu z autorami serwisu SpaceX.com.pl wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia poprawy jakości działania portalu, zrozumienia zachowań odwiedzających oraz komunikacji z użytkownikami, którzy na to wyrazili chęć. Dane zbierane o użytkownikach podczas ich odwiedzin zawierają takie informacje jak listę stron które otworzyli, szczegółowy czas spędzony na poszczególnych stronach i zachowanie w trakcie przeglądania. Aplikacja internetowa lub zewnętrzne usługi mogą tworzyć także na komputerze użytkownika pliki tekstowe, które służą rozpoznawaniu odwiedzajacego i dostarczaniu mu usług takich jak powiadomienia.

Administratorem zebranych danych są twórcy strony SpaceX.com.pl i wszystkie informacje są dostępne tylko i wyłącznie dla nich i ich zaufanych usługodawców. Dane te nie są w żaden sposób monetyzowane przez twórców serwisu. Wspomniani zaufani usługodawcy to: Google Analytics, Hotjar, Matomo, OVH.

Dalsze przeglądanie tej strony, scrollowanie jej, a w szczególności zamknięcie tego okna informacyjnego oznacza wyrażenie zgody na zbieranie, przetwarzanie i nieograniczone przechowywanie danych o użytkowniku przez twórców serwisu SpaceX.com.pl