Rakietowiec

Artykuły tego autora

Raptor: najlepszy silnik rakietowy na świecie?
0

Raptor: najlepszy silnik rakietowy na świecie?

niedziela, 27 listopada 2016 20:59 (edytuj)
Merliny dały SpaceX przestrzeń wokółziemską. Raptory dadzą Marsa. Cel ambitniejszy. Potrzeba lepszego silnika. Prawdopodobnie najlepszego, jaki kiedykolwiek zbudowano. Rok 2002. Początki SpaceX. Wiceprezesem ds. napędu jest genialny inżynier, Tom Mueller. Elon Musk właśnie zlecił mu zrobić coś, czego zardzewiała, amerykańska branża kosmiczna bała się zrobić od lat. Zaprojektować nowy silnik, zupełnie od zera. Nie kolejną, uproszczoną wersję silnika wahadłowca. Nie jedenastą generację …

Informacje o polityce prywatności

SpaceX.com.pl szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacje o użytkowniku zbierane podczas odwiedzin oraz dane osobowe podawane podczas kontaktu z autorami serwisu SpaceX.com.pl wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia poprawy jakości działania portalu, zrozumienia zachowań odwiedzających oraz komunikacji z użytkownikami, którzy na to wyrazili chęć. Dane zbierane o użytkownikach podczas ich odwiedzin zawierają takie informacje jak listę stron które otworzyli, szczegółowy czas spędzony na poszczególnych stronach i zachowanie w trakcie przeglądania. Aplikacja internetowa lub zewnętrzne usługi mogą tworzyć także na komputerze użytkownika pliki tekstowe, które służą rozpoznawaniu odwiedzajacego i dostarczaniu mu usług takich jak powiadomienia.

Administratorem zebranych danych są twórcy strony SpaceX.com.pl i wszystkie informacje są dostępne tylko i wyłącznie dla nich i ich zaufanych usługodawców. Dane te nie są w żaden sposób monetyzowane przez twórców serwisu. Wspomniani zaufani usługodawcy to: Google Analytics, Hotjar, Matomo, OVH.

Dalsze przeglądanie tej strony, scrollowanie jej, a w szczególności zamknięcie tego okna informacyjnego oznacza wyrażenie zgody na zbieranie, przetwarzanie i nieograniczone przechowywanie danych o użytkowniku przez twórców serwisu SpaceX.com.pl