PSN SATRIA

Aktualizacja: poniedziałek, 19 czerwca 2023 03:19 (edytuj)
Numer misji #245  
Data 19 czerwca 2023, 00:21 czasu polskiego
Status Sukces
Lądowanie udane
Okno startowe 178 minut
Materiały prasowe PSN SATRIA Press Kit
Pogoda 60% -> 75%
Miejsce startu CCSFS SLC-40  Pokaż lokalizację CCSFS SLC-40 w Google Maps
Miejsce lądowania ASOG
Rakieta Falcon 9 Block 5
Booster 1067.12
Ładunek Satria
Masa ładunku ok. 4600 kg
Docelowa orbita GTO
Klient Satelit Nusantara Tiga
PSN SATRIA

Satria to geostacjonarny satelita telekomunikacyjny o bardzo wysokiej przepustowości należący do indonezyjskiego konsorcjum Satelit Nusantara Tiga (SNT), któremu przewodzi firma Pasifik Satelit Nusantara (PSN). Pojazd został zbudowany przez firmę Thales Alenia Space w oparciu o w pełni elektryczną platformę satelitarną Spacebus-Neo 200. Ma on działać wyłącznie w paśmie Ka i zapewniać przepustowość 150 gigabitów na sekundę na terytorium Indonezji. Satelita ma zająć pozycję na długości geograficznej 146°E na orbicie geostacjonarnej i pracować tam przez co najmniej 15 lat.

Informacje o polityce prywatności

SpaceX.com.pl szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacje o użytkowniku zbierane podczas odwiedzin oraz dane osobowe podawane podczas kontaktu z autorami serwisu SpaceX.com.pl wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia poprawy jakości działania portalu, zrozumienia zachowań odwiedzających oraz komunikacji z użytkownikami, którzy na to wyrazili chęć. Dane zbierane o użytkownikach podczas ich odwiedzin zawierają takie informacje jak listę stron które otworzyli, szczegółowy czas spędzony na poszczególnych stronach i zachowanie w trakcie przeglądania. Aplikacja internetowa lub zewnętrzne usługi mogą tworzyć także na komputerze użytkownika pliki tekstowe, które służą rozpoznawaniu odwiedzajacego i dostarczaniu mu usług takich jak powiadomienia.

Administratorem zebranych danych są twórcy strony SpaceX.com.pl i wszystkie informacje są dostępne tylko i wyłącznie dla nich i ich zaufanych usługodawców. Dane te nie są w żaden sposób monetyzowane przez twórców serwisu. Wspomniani zaufani usługodawcy to: Google Analytics, Hotjar, Matomo, OVH.

Dalsze przeglądanie tej strony, scrollowanie jej, a w szczególności zamknięcie tego okna informacyjnego oznacza wyrażenie zgody na zbieranie, przetwarzanie i nieograniczone przechowywanie danych o użytkowniku przez twórców serwisu SpaceX.com.pl