Inmarsat-5 F4

Aktualizacja: niedziela, 25 października 2020 12:35 (edytuj)
Numer misji #40
Data 16 maja 2017, 1:20:46 czasu polskiego
Status Sukces
Okno startowe 50 minut
Materiały prasowe Inmarsat-5 F4 Press Kit
Miejsce startu KSC LC-39A  Pokaż lokalizację KSC LC-39A w Google Maps
Rakieta Falcon 9 v1.2
Booster 1034.1
Ładunek Inmarsat-5 F4
Masa ładunku ok. 6100 kg
Docelowa orbita GTO
Klient Inmarsat
Inmarsat-5 F4

Szesnasty satelita telekomunikacyjny dostarczony przez SpaceX na GTO. Pierwszy stopień nie podjął próby lądowania ze względu na dużą masę satelity i wymagania związane z docelową orbitą.

Źródła: US Launch Schedule

Informacje o polityce prywatności

SpaceX.com.pl szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacje o użytkowniku zbierane podczas odwiedzin oraz dane osobowe podawane podczas kontaktu z autorami serwisu SpaceX.com.pl wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia poprawy jakości działania portalu, zrozumienia zachowań odwiedzających oraz komunikacji z użytkownikami, którzy na to wyrazili chęć. Dane zbierane o użytkownikach podczas ich odwiedzin zawierają takie informacje jak listę stron które otworzyli, szczegółowy czas spędzony na poszczególnych stronach i zachowanie w trakcie przeglądania. Aplikacja internetowa lub zewnętrzne usługi mogą tworzyć także na komputerze użytkownika pliki tekstowe, które służą rozpoznawaniu odwiedzajacego i dostarczaniu mu usług takich jak powiadomienia.

Administratorem zebranych danych są twórcy strony SpaceX.com.pl i wszystkie informacje są dostępne tylko i wyłącznie dla nich i ich zaufanych usługodawców. Dane te nie są w żaden sposób monetyzowane przez twórców serwisu. Wspomniani zaufani usługodawcy to: Google Analytics, Hotjar, Matomo, OVH.

Dalsze przeglądanie tej strony, scrollowanie jej, a w szczególności zamknięcie tego okna informacyjnego oznacza wyrażenie zgody na zbieranie, przetwarzanie i nieograniczone przechowywanie danych o użytkowniku przez twórców serwisu SpaceX.com.pl