FORMOSAT-5

Aktualizacja: niedziela, 11 lutego 2018 20:17 (edytuj)
Numer misji #46
Data 24 sierpnia 2017, 20:51 czasu polskiego
Status Sukces
Lądowanie udane
Okno startowe 42 minuty
Materiały prasowe FORMOSAT-5 Press Kit
Miejsce startu VAFB SLC-4E  Pokaż lokalizację VAFB SLC-4E w Google Maps
Miejsce lądowania JRTI
Rakieta Falcon 9 v1.2
Booster 1038.1
Ładunek FORMOSAT-5
Masa ładunku 475 kg
Docelowa orbita heliosynchroniczna (polarna, LEO)
Klient National Space Organization
FORMOSAT-5

Na orbitę polarną wyniesiony został mały tajwański satelita. Początkowo w ramach tej misji miał również polecieć dodatkowy ładunek od firmy Spaceflight, o nazwie SHERPA, służący do wynoszenia cubesatów, jednakże Spaceflight podjęło decyzję o rezygnacji ze względu na zbyt duże opóźnienie tego startu.

Informacje o polityce prywatności

SpaceX.com.pl szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacje o użytkowniku zbierane podczas odwiedzin oraz dane osobowe podawane podczas kontaktu z autorami serwisu SpaceX.com.pl wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia poprawy jakości działania portalu, zrozumienia zachowań odwiedzających oraz komunikacji z użytkownikami, którzy na to wyrazili chęć. Dane zbierane o użytkownikach podczas ich odwiedzin zawierają takie informacje jak listę stron które otworzyli, szczegółowy czas spędzony na poszczególnych stronach i zachowanie w trakcie przeglądania. Aplikacja internetowa lub zewnętrzne usługi mogą tworzyć także na komputerze użytkownika pliki tekstowe, które służą rozpoznawaniu odwiedzajacego i dostarczaniu mu usług takich jak powiadomienia.

Administratorem zebranych danych są twórcy strony SpaceX.com.pl i wszystkie informacje są dostępne tylko i wyłącznie dla nich i ich zaufanych usługodawców. Dane te nie są w żaden sposób monetyzowane przez twórców serwisu. Wspomniani zaufani usługodawcy to: Google Analytics, Hotjar, Matomo, OVH.

Dalsze przeglądanie tej strony, scrollowanie jej, a w szczególności zamknięcie tego okna informacyjnego oznacza wyrażenie zgody na zbieranie, przetwarzanie i nieograniczone przechowywanie danych o użytkowniku przez twórców serwisu SpaceX.com.pl