Intelsat 35e

Aktualizacja: niedziela, 25 października 2020 12:34 (edytuj)
Numer misji #44
Data 6 lipca 2017, 1:38:00 czasu polskiego
Status Sukces
Okno startowe 57 minut
Materiały prasowe Intelsat 35e Press Kit
Miejsce startu KSC LC-39A  Pokaż lokalizację KSC LC-39A w Google Maps
Rakieta Falcon 9 v1.2
Booster 1037.1
Ładunek Intelsat 35e
Masa ładunku 6761 kg
Docelowa orbita GTO
Klient Intelsat
Intelsat 35e

Osiemnasty satelita telekomunikacyjny wystrzelony przez SpaceX na GTO. Zastępstwo za satelitę Intelsat 903. Pierwszy stopień nie podjął próby lądowania ze względu na dużą masę satelity i wymagania związane z docelową orbitą. Czas od poprzedniego startu wyniósł 12 dni, 4 godziny i 28 minut, co było ówcześnie rekordem SpaceX przy lotach z jednej platformy startowej.

Źródła: US Launch Schedule

Informacje o polityce prywatności

SpaceX.com.pl szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacje o użytkowniku zbierane podczas odwiedzin oraz dane osobowe podawane podczas kontaktu z autorami serwisu SpaceX.com.pl wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia poprawy jakości działania portalu, zrozumienia zachowań odwiedzających oraz komunikacji z użytkownikami, którzy na to wyrazili chęć. Dane zbierane o użytkownikach podczas ich odwiedzin zawierają takie informacje jak listę stron które otworzyli, szczegółowy czas spędzony na poszczególnych stronach i zachowanie w trakcie przeglądania. Aplikacja internetowa lub zewnętrzne usługi mogą tworzyć także na komputerze użytkownika pliki tekstowe, które służą rozpoznawaniu odwiedzajacego i dostarczaniu mu usług takich jak powiadomienia.

Administratorem zebranych danych są twórcy strony SpaceX.com.pl i wszystkie informacje są dostępne tylko i wyłącznie dla nich i ich zaufanych usługodawców. Dane te nie są w żaden sposób monetyzowane przez twórców serwisu. Wspomniani zaufani usługodawcy to: Google Analytics, Hotjar, Matomo, OVH.

Dalsze przeglądanie tej strony, scrollowanie jej, a w szczególności zamknięcie tego okna informacyjnego oznacza wyrażenie zgody na zbieranie, przetwarzanie i nieograniczone przechowywanie danych o użytkowniku przez twórców serwisu SpaceX.com.pl