Ostatnia aktualizacja: piątek, 6 października 2017 22:12

CRS-12

Numer misji 45
Data 14 sierpnia 2017, 18:31 czasu polskiego
Status Sukces
Lądowanie udane
Okno startowe natychmiastowe
Materiały prasowe CRS-12 Press Kit
Miejsce startu KSC LC-39A 
Miejsce lądowania Landing Zone 1
Rakieta Falcon 9 v1.2
Booster 1039.1
Ładunek Dragon (D1-14/C113.1), ISS-CREAM
Masa ładunku Dragon + 2910 kg
Docelowa orbita LEO
Klient NASA

Dwunasty start w ramach kontraktu CRS na dostarczanie ładunków do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). W ramach tego startu na ISS został dostarczony eksperyment ISS-CREAM, mający badać promieniowanie kosmiczne. Pierwszy start pierwszego stopnia Falcona 9 w wersji Block 4.

Powiązane wiadomości

Najbliższy start
2020-07-14 23:00
ANASIS-II
Data 14 lipca 2020
Godzina 23:00 czasu polskiego
Okno startowe 235 minut
Miejsce startu CCAFS SLC-40 
Miejsce lądowania JRTI
Rakieta Falcon 9 Block 5
Ładunek ANASIS-II
Ostatnio popularne
Najważniejsze tagi
Zaprzyjaźnione strony

Informacje o polityce prywatności

SpaceX.com.pl szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacje o użytkowniku zbierane podczas odwiedzin oraz dane osobowe podawane podczas kontaktu z autorami serwisu SpaceX.com.pl wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia poprawy jakości działania portalu, zrozumienia zachowań odwiedzających oraz komunikacji z użytkownikami, którzy na to wyrazili chęć. Dane zbierane o użytkownikach podczas ich odwiedzin zawierają takie informacje jak listę stron które otworzyli, szczegółowy czas spędzony na poszczególnych stronach i zachowanie w trakcie przeglądania. Aplikacja internetowa lub zewnętrzne usługi mogą tworzyć także na komputerze użytkownika pliki tekstowe, które służą rozpoznawaniu odwiedzajacego i dostarczaniu mu usług takich jak powiadomienia.

Administratorem zebranych danych są twórcy strony SpaceX.com.pl i wszystkie informacje są dostępne tylko i wyłącznie dla nich i ich zaufanych usługodawców. Dane te nie są w żaden sposób monetyzowane przez twórców serwisu. Wspomniani zaufani usługodawcy to: Google Analytics, Hotjar, Matomo, OVH.

Dalsze przeglądanie tej strony, scrollowanie jej, a w szczególności zamknięcie tego okna informacyjnego oznacza wyrażenie zgody na zbieranie, przetwarzanie i nieograniczone przechowywanie danych o użytkowniku przez twórców serwisu SpaceX.com.pl