EchoStar 23

Aktualizacja: sobota, 7 października 2017 01:00 (edytuj)
Numer misji #37
Data 16 marca 2017, 07:00 czasu polskiego
Status Sukces
Okno startowe 150 minut
Materiały prasowe EchoStar 23 Press Kit
Miejsce startu KSC LC-39A  Pokaż lokalizację KSC LC-39A w Google Maps
Rakieta Falcon 9 v1.2
Booster 1030.1
Ładunek EchoStar 23
Masa ładunku 5600 kg
Docelowa orbita GTO
Klient EchoStar
EchoStar 23

Czternasty satelita komunikacyjny wyniesiony przez SpaceX na GTO. Drugi start SpaceX z historycznej platformy LC-39A w Centrum Kosmicznym im. Johna F. Kennedy'ego na Florydzie. Ze względu na masę ładunku i docelową orbitę, nie podjęto próby lądowania pierwszego stopnia rakiety.

Informacje o polityce prywatności

SpaceX.com.pl szanuje dane osobowe Użytkowników i spełnia wymogi ich ochrony wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacje o użytkowniku zbierane podczas odwiedzin oraz dane osobowe podawane podczas kontaktu z autorami serwisu SpaceX.com.pl wykorzystywane są jedynie w celu umożliwienia poprawy jakości działania portalu, zrozumienia zachowań odwiedzających oraz komunikacji z użytkownikami, którzy na to wyrazili chęć. Dane zbierane o użytkownikach podczas ich odwiedzin zawierają takie informacje jak listę stron które otworzyli, szczegółowy czas spędzony na poszczególnych stronach i zachowanie w trakcie przeglądania. Aplikacja internetowa lub zewnętrzne usługi mogą tworzyć także na komputerze użytkownika pliki tekstowe, które służą rozpoznawaniu odwiedzajacego i dostarczaniu mu usług takich jak powiadomienia.

Administratorem zebranych danych są twórcy strony SpaceX.com.pl i wszystkie informacje są dostępne tylko i wyłącznie dla nich i ich zaufanych usługodawców. Dane te nie są w żaden sposób monetyzowane przez twórców serwisu. Wspomniani zaufani usługodawcy to: Google Analytics, Hotjar, Matomo, OVH.

Dalsze przeglądanie tej strony, scrollowanie jej, a w szczególności zamknięcie tego okna informacyjnego oznacza wyrażenie zgody na zbieranie, przetwarzanie i nieograniczone przechowywanie danych o użytkowniku przez twórców serwisu SpaceX.com.pl